Tūrisms

Fotokonkursa “Priekules novada skaistie skati - 2019” rezultāti

 Noslēgusies fotokonkursa “Priekules novada skaistie skati” jau sestā sezona!

Šajā gadā piedalījās 18 fotogrāfi, kuri iesūtīja 113 fotogrāfijas, kas ir vairāk kā 2018. gadā. Tās izvērtēja novada domes priekšsēdētājas izveidota komisija piecu cilvēku sastāvā. 2019.gada žūrija: foto entuziaste Endija ĶERVIJA, māksliniece Dace GAILĪTE, Virgas pagasta kultūras pasākumu organizatore Daira ŠALMA, novada sabiedrisko atteicību speciāliste Kristīne DUNDURE un 

kultūras nodaļas vadītājs Gundars VENENS.

Katrs žūrijas loceklis saņēma konkursam iesūtītas fotogrāfijas bez autora norādes un ielika vienu punktu tām bildēm, kuras uzskatīja par labākajām. Līdz ar to maksimālais punktu skaits vienai fotogrāfijai – 5. Šogad maksimumu – 5 punktus – izdevās savākt vienai fotogrāfijai. 

Apsveicam visus konkursa dalībniekus! Paldies visiem par dalību!  

“Priekules novada skaistie skati - 2019” darbus var SKATĪT ŠEIT, bet daži ir ievietoti Priekules novada pašvaldības gada kalendārā, kas tradicionāli kā dāvana no pašvaldības, arī šogad, nonāks pie novada iedzīvotājiem katrā mājsaimniecībā.

Par 2019. gada konkursa uzvarētāju kļuvis  Intars MELLUMS  ar fotogrāfiju “Gramzdas baznīca” – 5 balsis. Intara bilde redzama 2020. gada novada kalendārā - jūlija mēneša atvērumā. Jāpiemin, ka konkursa uzvarētājs šogad ir gan 1., gan 2., gan 3. pakāpes laureāts. 

KONKURSA REZULTĀTUS SKATĪT ŠIET

 

 

Atpakaļ