Kultūras notikumi

Stādījumi novada ģimeņu dārzā

 

NOVADA ĢIMEŅU DĀRZĀ –  JAUNI STĀDĪJUMI

 

2. jūnijā plkst. 12.00 Priekules novada pašvaldības zālē uz svinīgu ievadu satikās ģimenes, kas tika ielūgtas uz stādīšanas darbiem Novada ģimeņu dārzā. Šīm ģimenēm aizvadītais gads bijis īpašs ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Tradicionāli pašvaldība aicina papildināt stādījumus ar dekoratīviem augiem tieši jaundzimušo vecākus.

2019. ir devītais gads, kopš novadā iedibināta šī tradīcija, bet otrais, kopš  stādījumi notiek dārzā, kas ieguvis skaidras aprises ar celiņiem, laternām  un atpūtas soliņiem.

Svinīgajā sadaļā vecāki klausījās aktrises Agneses KUPLĒNAS dziedājumā, domes priekšsēdētājas Vijas JABLONSKAS apsveikumā, kā arī parakstījās īpašā stādīšanas reģistrā.  Kā apstiprina dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Iveta JUŠKEVIČA precīza informācija par to, kas stādā un ko stāda tiks  uzglabāta nākamībai Dzimtsarakstu nodaļas arhīvos. Notika arī kopīga fotografēšanās. Tradicionāli katra ģimene pēc pasākuma saņēma dāvanā disku ar fotogrāfijām, kā arī simboliskus dārza rīkus mazulim par piemiņu no šī sarīkojuma.

Šoreiz ģimeņu dārzā tika iestādīta nokarenā lapegle, skarainās hortenzijas, krāšņās veigēlas un kalnu kadiķis. 

Gundars Venens,

Priekules pašvaldības

kultūras nodaļas vadītājs

Fotogaleriju skatīt šeit!

Atpakaļ