Tūrisms

Tūrisma rallijs noslēdzies

              Septembra pašā nogalē Priekules un Vaiņodes novados norisinājās tūrisma rallijs “Brauc un priecājies Leišmalītē!”.

Rallijā piedalījās gan ģimenes ar bērniem, gan draugu kompānijas, gan kolēģi, kuri ļāvās izaicinājumam iepazīt Priekules un Vaiņodes novadus.

Dalībnieki reģistrējoties saņēma rīkotāju izdoto karti ar norādītiem kontrolpunktiem un tūrisma objektiem tajā. Kartē bija atrodami astoņi kontrolpunkti, kuros katrai komandai bija jāveic kāds atraktīvs, radošs vai izzinošs uzdevums. Tāpat punktu krājumu varēja papildināt atrodot tieši tādas vietas un objektus, kādi attēloti uzdevumu lapā. Bija vietas, kas netika atrastas, taču lielākoties mūsu novadnieki ir zinoši un labi orientējas savos novados, par ko liels prieks.

Kopā dalībnieki veica vidēji 110 km, apciemojot tādas vietas kā Virga, Gramzda, Kalēti, Tadaiķi, Asīte, Embūte, Vībiņi, Vaiņode, Priekule.

Kopumā iegūtie punkti tika sasummēti un noteikti uzvarētāji, kopsummā trīs veicināšanas balvas saņēma arī atraktīvākās un vizuāli radošākās komandas, kā arī tika izspēlētas divas loterijas.

Trīs kopsummā labākās komandas (“Quattro”, “Vētra” un “Sarkanās Kepkas”) balvā saņēma Priekules un Vaiņodes novados ražotos produktus, lai arī izgaršotu un lietotu ikdienā mūsu novados radītos produktus. Vizuāli radošākās komandas (“Lēdijas”, “Bumbulīši”, “Mārītes”) saņēma piederumus, lai varētu savus transportlīdzekļus uzturēt skaistus un spožus. Arī loterijā izspēlētās balvas nodrošināja to, lai transportlīdzekļiem vienmēr būtu tīri logi, lai nekas aiz logiem nepaliek nepamanīts.

Sakām paldies visiem tūrisma rallija dalībniekiem - par izdomu, skaistajiem tērpiem, interesantajiem auto noformējumiem, atjautīgajiem komandu nosaukumiem un labo garastāvokli.

Paldies rallijā iesaistītajiem kontrolpunktu darbiniekiem par sadarbību un iespēju iepazīt skaistos un mums tik ļoti mīļos novadus, jeb kā mēs viņus saucam - Leišmalīti.

Uz tikšanos nākamajā Leišmalītes tūrisma rallijā!

 

Bildes no rallija vari apskatīt šeit

Atpakaļ