Aktualitātes

Aicina noslēgt jaunus atkritumu apsaimniekošanas līgumus

No 2019. gada 9. janvāra atkritumu apsaimniekošanu Priekules novadā nodrošinās pilnsabiedrība “Vides pakalpojumi Liepājai”, kas Liepājas reģionā strādā ar zīmolu “Vides pakalpojumu grupa”. Maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2019. gada 9. janvāra būs 17,05 eiro (ieskaitot PVN) par kubikmetru. Tas nozīmē, ka viena atkritumu izvešanas reize 0,24 m3 konteineram izmaksās 4,09 eiro (ieskaitot PVN).

Jāatgādina, ka esošie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu ir spēkā līdz nākamā gada 8. janvārim. Lai pakalpojuma sniegšana netiktu pārtraukta, jaunais līgums par atkritumu apsaimniekošanu ir jānoslēdz vēl šogad. “Vides pakalpojumu grupa” aicina Priekules novada iedzīvotājus un uzņēmumus neatlikt jauno līgumu slēgšanu uz pēdējo brīdi.

Konteineri nebūs jāmaina

Priekules novada iedzīvotāju ērtībai ir panākta vienošanās par pašlaik strādājošo atkritumu apsaimniekotāju “Pilsētvides serviss” par klientu konteineru atpirkšanu. Tas nozīmē, ka šobrīd lietotais konteiners paliks iedzīvotāju bezmaksas lietošanā. Jaunais konteinera īpašnieks “Vides pakalpojumi Liepājai” uz konteinera atrašanās vietas adresi pa pastu nosūtīs jaunā līguma formu, kuru konteinera lietotājs ir aicināts aizpildīt, parakstīt un nogādāt “Vides pakalpojumu grupai”:

  personiski vai pa pastu Klientu apkalpošanas centram Liepājā, Cukura ielā 8/16, LV-3414;

  SIA “Priekules nami” Priekulē, Ķieģeļu ielā 2a;

  Bunkas, Gramzdas, Kalētu un Virgas pagasta pārvaldē.

 

Līgumu klātienē var slēgt no 1. novembra

Līgumu no 1. novembra klātienē varēs noslēgt pie Priekules namu apsaimniekotāja SIA “Priekules nami” Priekulē, Ķieģeļu ielā 2a. Tur ikviens varēs saņemt jaunā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līguma formu, aizpildīt to, parakstīt un nodot parakstīšanai “Vides pakalpojumu grupai”. Parakstītais līguma eksemplārs iedzīvotājiem tiks nosūtīts pa pastu.

 

Visērtāk – elektroniski

Visērtāk un ātrāk jauno līgumu ir slēgt elektroniski. Iedzīvotāji to no 1. novembra varēs paveikt interneta vietnē www.vpgrupa.lv, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. No uzņēmuma puses parakstīts līgums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc iespējas drīz. Savukārt juridiskās personas “Vides pakalpojumu grupas” interneta vietnē pieejamo līguma formu aicinātas aizpildīt, parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv.
Tāpat līguma formu iespējams lejupielādēt, aizpildīt un nosūtīt pa pastu vai personīgi nogādāt Vides pakalpojumu grupas Klientu centrā Liepājā, Cukura ielā 8/16
(otrdienās plkst. 8:30 – 18:00; pārējās darba dienās plkst. 8:30 – 17:00) vai jebkurā no iepriekšminētajām vietām.

Jautājumu gadījumā Priekules novada iedzīvotāji aicināti vērsties Klientu centrā, zvanot pa tālruni 6 345 7777, vai sazināties pa e-pastu, rakstot uz info@vpgrupa.lv. Plašāka informācija pieejama arī interneta vietnē www.vpgrupa.lv.

Ramona Pitena,
pilnsabiedrības “Vides pakalpojumi Liepājai” izpilddirektore 

Atpakaļ