Semināri un apmācību iespējas

Jaunākā informācija par aktualitātēm lauku attīstībā un jaunākajiem semināriem, mācībām un citiem pasākumiem, kas notiek visā Latvijā. Ir iespēja pieteikties uz elektronisku jaunumu saņemšanu e-pastā, norādot interesējošās jomas un tēmas.
11. augustā (otrdien) plkst. 10:00 Pāvilostas kulstūras namā (Dzintaru iela 47, Pavilosta).SIA "“Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Liepājas birojs sadarbībā ar Pāvilostas novada pašvaldību atbalstu rīko semināru par kailgliemežu izplatības ierobežošanas iepējām.
Ar šī gada 1. jūniju LLKC atsācis klātienes mācību un saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšanu.
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" piedāvā tālmācībā iegūt zināšanas.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs piedāvā apgūt tālmācībā zināšanu atjaunošanas apmācības programmas tēmas profesionālajiem augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem (6 stundas).
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas birojs piedāvā septiņu dienu ārzemju pieredzes apmaiņas braucienu mājražotājiem un mazām lauku saimniecībām uz Čehiju un Austriju no 2020. gada 31. marta līdz 6. aprīlim.
Jau otro gadu apsaimnieko BDUZ platības? Nepalaid garām Tev nepieciešamās mācības.Liepājā tās notiks 19. un 20. maijā.
Pirmo reizi Latvijā lauksaimniekiem un mežsaimniekiem ar ES atbalstu tiek piedāvāts apmeklēt saimniecības un mežus, lai gūtu praktisku pieredzi un dalītos tajā ar citiem - gan Latvijā, gan ārzemēs.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs LLKC sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) līdz pat 2022. gadam lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un pārtikas produktu ražošanas nozarē strādājošajiem piedāvā plašas teorētisko un praktisko mācību iespējas.