Aktualitātes

Dziesma manam novadam

 

 16. aprīlī Priekules kultūras namā notika ikgadējais pasākums „Dziesma manam novadam”. Pasākumu atklāja Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska, kura pateicās pedagogiem par ieguldīto darbu un visiem novēlēja veiksmi konkursā.

      Rīkotājiem, dalībniekiem un pedagogiem gandarījums ir par to, ka šis konkurss ir izskanējis cauri daudziem gadiem joprojām palikdams par gaidītu aktivitāti visa novada mazajiem un lielajiem dziedātājiem. Šajos koncertos ir nomainījusies vesela dziedātāju paaudze. Ja iepriekšējos gados tie vairāk bija kopā sanākšanas un sadziedāšanās svētki, tad šogad žūrija jau nopietni izvērtēja katra dalībnieka vokālo sniegumu. Konkursā piedalījās četrdesmit divi dalībnieki un pieci vokālie ansambļi. Jaunākajā grupā žūrijas balvu ieguva Evelīna Eglīte (Priekule, pedagogs I. Gruntmane). Skatītāju simpātijas balvu saņēma trīs priekšnesumi: Virgas pamatskolas 1.- 4. klašu ansamblis (pedagogs K. Bebriša), priekulnieks Bruno – Daniels Taučus un Kristiāna Cīrule (Kalēti, pedagogs O.Mauerzaka).

Vecākajā grupā žūrijas balvu saņēma Baiba Kadaģe (Priekule, pedagogs A. Hanzovska).

Uz novada pasākuma „Visi kopā - tā kā stropā” noslēguma koncertu tika izvirzīti: Bruno – Daniels Taučus no Priekules, Kristiāna Cīrule un Annija Markota no Kalētiem (pedagogs O.Mauerzaka), Virgas pamatskolas 5.-9. klašu ansamblis (pedagogs K. Bebriša), Ieva Inne, Elvis – Edgars Saulītis, vokālais ansamblis „Puķu bērni” no Priekules (pedagogs A. Hanzovska) un priekulniece Sallija Taučus, kura saņēma arī skatītāju simpātijas balvu.

Par darbu žūrijā un vērtīgajiem ieteikumiem 2012. gada konkursam liels paldies A. Braunai, I. Rubezei, T. Juškinai, I. Rozentālei.

 Paldies abām Ievām, kuras visas dienas garumā vadīja šo pasākumu.

Īpaša pateicība visiem bērnu vecākiem un vecvecākiem par skaisti sapostajiem un ar mīlestību aprūpētajiem bērniņiem.

Uz tikšanos 2012.gada jubilejas pasākumā, kuru esam iecerējuši veidot daudz vērienīgāku.

Inguna Zēģelniece, Priekules kultūras nama vadītāja

Bilžu galerija

Atpakaļ