Aktualitātes

Līgo svētki Gramzdā

 Līgo svētku vakars Gramzdā

 

Gramzdā vairāku gadu gaitā veidojusies skaista tradīcija – Līgo vakaru pavadīt Mednieku parkā. Nemainīgs atribūts – Gramzdas nacionālā amatierteātra iestudējuma pirmizrāde. Šogad tā bija Baibas JUKNEVIČAS luga “Vasaras neprāts”, kuru iestudēja režisore Gunta GRUNTIŅA.

Lomās: Evija PAUZERE – Maija un Anna, Andris SIKSNA – Arnis,  Mārīte GERTNERE – Mammucis, Ineta SIKSNA – Veronika un Laila, Valters ZĪVERTS – Antons, Daniela STRAZDE -  Since, Didzis GRINBERGS – Jānītis, Inga KAKŠTĪTE – Dace, Mārīte BLUKA – Liene, Dāvis STRAZDS – Jānis, Inta PAUZERE – Dakterīte, Laura BRANCE - Mokša

Pirms izrādes ļaudis uzrunā un Jāņu dienas gaviļniekus sveic Gramzdas pagasta pārvaldes vadītājs Dzintars KUDUMS. Arī šogad Līga un Jāņi saņēma apsveikumus. Jānim Sidorovam tika gods mastā pacelt Latvijas karogu.

Pēc izrādes noskatīšanās notika Līgo loterija un pārsteidzoša izsole. Tika izsolīts liepziedu vainags, jāņu siers, kūpinātu zivju plate, dārzeņu pušķis, kā arī…kaķis maisā un citas lietas!

            Sarīkojums bija ļoti plaši apmeklēts arī no citiem pagastiem un kā liecināja novietoto automašīnu reģistrācijas numuri – netrūka arī lietuviešu skatītāji.  Kopumā – vairāk kā 700 interesentu.

Gundars Venens,

Kultūras nodaļas vadītājs

Foto: Kitija KARAZINA

Atpakaļ