Aktualitātes

Svinīgi atklāj klientu apkalpošanas centru

 3. aprīlī Priekules novada pašvaldībā Saules ielā 1 atvērts Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC). Turpmāk te iedzīvotāji, uzņēmēji varēs saņemt valsts un pašvaldības pakalpojumus vienuviet, kas būs ērtāk un izdevīgāk. Centru vadīs Vizma Garkalne.

 

Atklāšanā piedalījās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Vienas pieturas aģentūras nodaļas vadītāja Maija Anspoka, kā arī valsts iestāžu pārstāvji no Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta, Lauku atbalsta dienesta, Lauksaimniecības datu centra, Valsts zemes dienesta, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas.

Pēc svinīgās atklāšanas ceremonijas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs K. Gerhards, Priekules novada pašvaldības amatpersonas un speciālisti un valsts iestāžu pārstāvji piedalījās ekspreskonferencē, lai ieskicētu turpmākos sadarbības modeļus. 

 

 

 

Atpakaļ