Notikumi

Cāļus skaita rudenī

Cāļus skaita rudenī – tā varētu teikt, apkopojot Krotes mazpulcēnu darbu gada garumā no Mārtiņiem līdz Mārtiņiem. Esam ieguvuši gana daudz zināšanu, pieredzes un balvu arī. 

Gads bijis ļoti spraigs – ar labiem rezultātiem aizvadīti divi mazpulku forumi, semināri, konferences, labdarības akcijas, ekskursijas. Vasarā pat pabijām  divu dienu ekspedīcijā “Pa Krišjāņa Valdemāra pēdām”, iepazīstot mūsu Latvijas kultūru, ievērojamus cilvēkus un vietas.

Katrs mazpulcēns izstrādājis savu individuālo projektu, izvērtējot un analizējot rezultātus, tādējādi gūstot iemaņas mazajā biznesā. Ļoti veiksmīgi aizvadījām mazpulcēnu tirdziņu Ventspilī. Pašiem par pārsteigumu pie mūsu stenda izveidojās pat rinda.

Šogad iegūtas arī četras Latvijas mazpulku Goda nominācijas (mazpulku augstākais apbalvojums). Laureāti ir: Matīss Norenbergs, Danija Rosvalde, Zane Strēle un Sindija Mierture. Sindija mazpulku pētījumu projektā European Experiental Learning Lab on Soil Science (EELLSS) prezentēja arī Vācijā, Kaselē, iegūstot simpātiju balvu “Zelta lapsa”. Izrauts arī “Lielais Kārlis” Bunkas pagasta ražas svētkos. Tā visa ir pieredze, kuru mums nevar atņemt neviens.

Krotes mazpulcēni Ražas svētkos. 

 

Paldies par darbu mazpulcēniem! Paldies par atbalstu mūsu draugiem zemniekiem un uzņēmējiem, un pašvaldībai. Paldies mūsu fanu kluba prezidentei Guntai Jonauskai, kura šogad saņēma arī Mazpulku Padomes Pateicību. Veiksmi turpmākos darbos!

 

Indra Zvirbule,
Krotes mazpulka vadītāja

Atpakaļ