Sabiedrība

„Ābelītes” atmiņu zieds

 

Un nekas nav mainījies… Tādi vārdi bieži tika teikti 1.marta pēcpusdienā, kad tikās bijušā Gramzdas bērnudārza ''Ābelīte'' darbinieki.

Šogad dārziņam būtu apaļa jubileja - 30 gadi. Todien laukā krita ķepīgas sniega pārslas, bet tikšanās dalībniecēm sirdī bija iededzies atmiņu ugunskurs, kura liesmas sildīja. Sagaidīšana bija ļoti jauka, mūs pārsteidza tautas nama vadītāja Gunta ar lielu lāci rokās, kuru mēs dāvinājām viņai piedzimstot. Mazliet nostalģiskā noskaņā skatījāmies izliktās fotogrāfijas, kuras atsauca daudz jauku atmiņu. Kristīnes Bražes spēlētā mūzika radīja īpašu gaisotni. Lai mūs atraisītu, tikām aicinātas uz "Putniņdeju'' un rotaļu ''Kas dārzā?''. Arī balsis ievingrinājām un kopīgi dziedājām dziesmas.

Vakara turpinājumā tikām aicinātas pie skaisti servēta galda. Liels bija prieks par tikšanos. Bijusī dārziņa medmāsa Inta bija braukusi pat pāri visai Latvijai, no Igaunijas pierobežas. Daudz jauku atmiņu un smieklu.
Gribam pateikt paldies mūsu kultūras darba organizatorei Guntai par jauko tikšanos un apņēmību veidojot daudz jauku brīžu cilvēkiem, kam sirdī tuva Gramzda.
Gaļina Šteina, bijušā bērnudārza „Ābelītes” kolektīva pārstāve

FOTO

Atpakaļ