Sabiedrība

Ar piparkūku smaržu un dziesmām

 

 

Trešajā Adventē Purmsātu skolas zālē biedrība „Rumula” aicināja Purmsātu, Virgas pagasta un novada iedzīvotājus uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu „Kamēr zemei nav tā lielā miera”, kuru sniedza vokālā grupa ”Šokolāde”.

Svētku tuvošanos sajūtu radīja sapostā egle, piparkūku smarža un klusinātas Ziemassvētku melodijas. Ikviens apmeklētājs pirms koncerta varēja nobaudīt kraukšķīgas piparkūkas, iegādāties novada mājražotāju produkciju –  vīnu, medu, pašceptu maizi un sklandraušus, kā arī sadzīvē noderīgus koka izstrādājumus.

Vokālās grupas „Šokolāde” koncertprogramma klausītājus uzrunāja gan ar populārām, gan ar mazāk dzirdētām Ziemassvētku dziesmām un dzeju. Šī koncerta noskaņa raisīja mieru, gaišumu, mīļumu un sirsnību, jo šajos svētkos ikviens mēs tiecamies pēc sirdsmiera un īsta prieka.

Par pasākuma ieceres īstenošanu biedrība „Rumula” īpašu paldies saka Virgas pagasta sponsoriem un labvēļiem – Normundam Matulim, Elgai Bunkai, Jānim Dillem,  Ainai Upītei, Jānim Lejam, Igoram Pesem, arī tiem labdariem, kuri vēlējas palikt anonīmi, un bez vilcināšanās sniedza finansiālu atbalstu un Priekules maizes ceptuvei. Paldies R.Balodei par transporta nodrošināšanu pagasta iedzīvotājiem. Paldies par atsaucību tuvākiem un tālākiem novada mājražotājiem V. Santam, I. Zvagulei, K. Cukurai, K. Šteinbergam, kā arī visiem atsaucīgajiem pasākuma apmeklētājiem.

Ar laba vēlējumiem, ieceru īstenošanu un sadarbību Jaunajā gadā biedrība „Rumula”

FOTO

 

Atpakaļ