Sabiedrība

Audz stiprs Priekulē

 4.jūlijā Priekulē ar Borisa un Ināras Tetervu fonda atbalstu notika sportiski atraktīva pēcpusdiena „Audz stiprs Priekulē”, kuru organizēja biedrība Brīnumpastaliņas”.

Sportot tika aicināti visi mazie priekulnieki, lai kopā ar vecākiem varētu skriet, lekt, līst un vienkārši pavadīt kopā vienu brīnišķīgi saulainu pēcpusdienu.

Notikuma vietā visus sagaidīja pirātu komanda, pirmais uzdevums visiem dalībniekiem – izveidot astoņu cilvēku komandu, izvirzīt kapteini un izdomāt savas komandas nosaukumu. Tālāk sekoja pārbaudījumi septiņās stacijās. Ātrumu un izveicību pārbaudīja „Slepenajā labirintā”, uzmanību – „Mīnu laukā”, atsperīgumu – „Ienaidnieka važās”, spēku – „Šāvienā ar lielgabalu”. Komandas saspēli un vienotību pārbaudīja ceļojumā „Apkārt zemeslodei” un „Pāri purvam”. Savukārt, komandu kapteiņi savu izveicību un atraktivitāti pierādīja „Kapteiņu cīņās”.

Kopumā tika izveidotas astoņas komandas ar visdažādākajiem nosaukumiem – Knašie sportisti, Pirāti, Raibie taureņi, Radiņi, Ātrās žurkas, Žiglās kājas, Viltīgās čūskas un Lielie sienāži. Pārbaudījumos piedalījās arī individuālie sportot gribētāji.

Visi ar lielu azartu un cīņas sparu piedalījās aktivitātēs. Neizpalika arī smiekli, jautrība un visdažādākie kuriozi. Apkopojot rezultātus secinājām, ka ir tālu mests, aukstu lekts un ātri skriets, visas komandas bija sportiskas, atraktīvas un sasniedza labus rezultātus, tomēr sīvā cīņā uzvaru guva komanda Radiņi.

Kopā pavadot šo jauko pēcpusdienu guvām apstiprinājumu tam, ka Priekule ir tā vieta kur mājo prieks un arī vieta, kur aug stipri mazie priekulnieki.

Pasākuma noslēgumā visus gaidīja pārsteigums - apslēptie pirātu dārgumi, par ko visi ļoti priecājās. Vai  jūs gribat uzzināt kas bija šie dārgumi? Atnāciet nākošgad, un jūs to noteikti uzzināsiet!

Uz tikšanos pasākumā „Audz stiprs Priekulē” 2015.gada vasarā!

Liena un Rigonda, biedrība „Brīnumpastaliņas”

FOTO

Atpakaļ