Sabiedrība

Pirms mācībām bērni bauda pēdējās vasaras emocijas

 

26. augustā Bunkas kultūras nams organizēja bērnu un jauniešu dienu ar domu pagasta un pārējai novada jaunākajai paaudzei piedāvāt kvalitatīvu pasākumu. Tā mērķis – ne tikai izklaidēties, bet  arī gūt jaunas zināšanas, tādējādi iesildoties jaunajam mācību gadam.

Pasākuma pirmajā daļā bērniem tika organizēta ekskursija pa Priekules novadu, lai viņi daudz pilnīgāk iepazītu savu dzīvesvietu. Iznāca iepazīt katra pagasta zīmīgākās vietas. Kā  ekskursijas kulminācija bija informatīvi izklaidējošas un enerģiju uzlādējošas nodarbes Kalētu Priediena parkā.

Milzīgs paldies bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem par atbalstu, kā arī tiem labajiem rūķīšiem, kuri piedalījās ekskursijas tehniskās daļas nodrošināšanā, sagatavoja katras vietas aktivitāšu plānu un stāstījumu veidošanu. Ekskursiju bērniem un jauniešiem bija svarīgi noorganizēt, jo bieži pazīstam citas vietas, bet reti aizdomājamies un nezinām, ka mums pašiem apkārt, savā dzīvesvietā, ir tik daudz interesantu objektu un stāstu.

Pēc  atgriešanās Bunkā kultūras namā bērni un jaunieši apmeklēja diskotēku, kur par muzikālo daļu rūpējās Raivo Zvirbulis. Skanēja gan latviešu, gan ārzemju mūzika, gan lielie, gan mazie pasākuma apmeklētāji dejoja, izdauzījās un jautrās noskaņās turpināja vadīt savas pēdējās brīvlaika dienas.

Malda Andersone,
Bunkas kultūras nama direktore

 

 

 

 

Atpakaļ