Sabiedrība

Publicēts video par mākslinieku un uzņēmēju Filipu Baumani

 Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par mākslinieku un uzņēmēju Filipu Baumani Priekulē: http://tuesi.lv/zalaka-zale/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

"Tu saņem tādu attieksmi pretī, kādu tu dod citiem. Tad, kad tu cieni pirms tevis paveikto, tu vari sagaidīt, ka cienīs tavu šībrīža darbu," uzskata Filips Baumanis - mākslinieks un uzņēmējs no Priekules.

"Zāle ir zaļāka nevis otrajā pusē, bet tur, kur to laista. Ja tu izbaudi vietu, kurā dzīvo, tad tev ir labi. Latvija ir forša, mums ir meži, upes, pļavas un unikāla 500 kilometru gara jūras robeža. Nav daudz valstu, kurās tā ir," saka Filips.

"Katrai lietai, ko mēs izdarām, ir sava ietekme. Ja mēs katrs viens strādājam, lai sakārtotu vidi ap sevi, tas palīdz arī citiem," ir pārliecināts Filips.

"Gribētos, ka cilvēki sevi vairāk apzinātos kā Latvijas daļu. Tas nav atkarīgs tikai no citiem, lai kaut ko šeit izmainītu. Tā ir ne tikai katra iespēja, bet arī pienākums mainīt lietas, lai Latvija veidotos labāka."

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība "NEXT" ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir "Es esmu Latvija", akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts "TUESI.LV
info@tuesi.lv
22382139

Atpakaļ