Sports

Liepājas atklātais čempionāts telpu futbolā

 3. decembrī spēlējām trešo spēli Liepājas atklātajā čempionātā telpu futbolā, kur tikāmies ar spēcīgo Classic vienību. Spēles sākums izdevās ļoti veiksmīgs, kad divus vārtus guva Nils Sitenkovs. Neilgi pēc tam diemžēl guva traumu un maču nevarēja turpināt. Puslaika izskaņā komandas kapteinis Arnis Kvietkausks noslēdza lielisku kombināciju un panāca 3:0. Otrajā puslaikā abas komandas turpināja daudz uzbrukt, bet ceturtos vārtus puslaika vidū guva Priekule. Pretinieks nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju un pretuzbrukumos guvām vēl 3 vārtus. Jāpiebilst, ka pretiniekiem bija vairākas izcilas iespējas gūt vārtus, bet fantastiski nospēlēja vai nu vārtsargs Emīls Rubezis, vai aizsargi sitot bumbu ārā no tukšiem vārtiem vai ar korpusu bloķējot sitienus. Galarezultātā 7:0 Priekules uzvara! Labākais spēlētājs Priekules komandā – Emīls Rubezis.

Vārtus guvēji: Arnis Kvietkausks 2, Nils Sitenkovs 2, Jānis Krautmanis 2 un Niks Rubezis.

Sastāvs: Emīls Rubezis, Arnis Kvietkausks, Nils Sitenkovs, Niks Rubezis, Jānis Krautmanis, Helvijs Bernāts, Ģirts Jansons un Kristers Tobers.

 

4. decembrī  Liepājas čempionātā spēlējām ar komandu TEM. Spēle izvērtās visai nervoza. Priekulniekiem piederēja pārsvars, bet nespējām realizēt momentus. Pirmā puslaika vidū pēc labas kombinācijas vārtus guva Gints Svažs, atklājot rezultātu. Pēc neilga laika Helvijs Bernāts izmantoja pretinieka vārtsarga un aizsarga nesaprašanos un 2:0. Puslaikam ejot uz beigām nostrādāja likums: neiesit Tu, iesit Tev. TEM pretuzbrukumā guva vārtus un 2:1. Otrajā puslaikā atkal īstajā vietā bija Helvijs Bernāts un divreiz izmantoja pretinieku vārtsarga/aizsarga kļūdas un panāca 4:1. Puslaika beigās TEM nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un vienus vārtus atguva. Pretinieks metās uz priekšu un pretuzbrukumos īsā laikā divreiz precīzs bija Kristers Tobers un galarezultātā uzvara ar 6:2. Labākais spēlētājs Priekules komandā – Helvijs Bernāts.

Sastāvs: Emīls Rubezis, Arnis Kvietkausks, Ariks Stankus, Niks Rubezis, Gints Svažs, Helvijs Bernāts, Kristers Tobers un Jānis Krautmanis.

 

Liepājas atklātā čempionāta kopvērtējums A divīzijā pēc 4.kārtām:

1. Priekule                  9 punkti          25:9
2. EKO Kurzeme          9 punkti            16:6
3. UPTK                       9 punkti            18:12
4. Depo -14                 9 punkti            23:20
5. Medze                     6 punkti            15:14
6. TEM                         3 punkti            14:23
7. Liepājas papīrs         3 punkti            10:21
8. Classic                     0 punkti            7:23

 

Tabula: http://www.liepajniekiem.lv/sports/pilsetas-futbola-cempionats/turnira-tabulas/liepajas-atklata-amatieru-telpu-futbola-cempionata-turnira-tabulas-192662

Atpakaļ