Sports

Norisinās Priekules novada čempionāts telpu futbolā

 22.janvāra spēles

Kalēti - Gramzda 2:5 (0:4)

Vārti: M.Dzenis 1, K.Auznieks 1 - R.Grinbergs 4, V.Nicis 1.

Gramzda teicami iesāka spēli. Spēlēja ļoti ātri un tehniski, gūstot daudz skaistus vārtus. Pēc puslaika Kalēti saņēmās un sāka arī veidot arvien vairāk momentu, bet Gramzda noturēja drošu vadību un uzvarēja pelnīti.

 

Vaiņode - Brieži 1:2 (0:0)

Vārti: E.Linarts 1 - J.Tomass 1, K.Brīvkalns 1.

Spēle bija visai lēna un līdzīga. Abām komandām bija daudz tehniski brāķi un neklausīja bumba. Mazliet vairāk uzbruka Brieži, kas arī uzvarēja ar 2:1.

 

Kalēti - Brieži 2:6 (1:2)

Vārti: N.Kadiķis 2 - J.Tomass 2, N.Jansons 2, A.Berķis 1, D.Plūme 1.

Lai gan Kalēti pirmie guva vārtus, bet spēli kontrolēja un momentus daudz vairāk veidoja Brieži. Beigās likumsakarīga uzvara ar 6 pret 2.

 

Vaiņode - Gramzda 5:3 (1:0)

Vārti: R.Haļuta 4, V.Peleckis 1 - R.Grinbergs 2, A.Karzons 1.

Ļoti līdzīga spēle. Vaiņode daudz labāk iesāka un teicamu spēli aizvadīja Rolands Haļuta, kas guva četrus vārtus. Vaiņode izvirzījās vadībā 3:0, bet Gramzda nepadevās un pēdējās minūtēs panāca 3:4. Bet pēdējo vārdu teica Vaiņode un 5:3.

 

Kalēti - Vaiņode 1:2 (1:1)

Vārti: D.Šķimelis 1 - R.Haļuta 1, A.Blumbergs 1.

Pirmais puslaiks noslēdzās gan līdzīgā spēlē, gan rezultātā 1:1. Abas komandas nespēja gūt vārtus no labām situācijām. Divas minūtes līdz beigām uzvaru Vaiņodei izrāva Artūrs Blumbergs. Kalētiem gan pēdējās sekundēs bija laba iespēja izlīdzināt rezultātu, bet glāba vārtsargs.

 

Brieži - Gramzda 5:0 (2:0)

Vārti: J.Tomass 3, D.Plūme 2.

Spēle iesākās ļoti līdzvērtīgi, abas komandas radīja vairākus labus momentus. Puslaika izskaņā divus vārtus guva Jānis Tomass un izvirzīja Briežus vadībā ar 2:0. Otrajā puslaikā Gramzda izskatījās mazliet pagurusi un Brieži uzvarēja pārliecinoši ar 5:0.

 

15.janvāra spēles

Buki - Divas pudelītes 1:3 (1:1)

Vārti: E.Pudžmis 1 - A.Stauga 2, A.Vašķis 1.

Divu līdzīgu komandu spēkošanās. Labāk un veiksmīgāk nospēlēja Divas pudelītes. Beigās sarkano kartiņu saņēma Buki komandas vārtsargs, kurš otro reizi spēlē nospēlēja ar roku ārpus soda laukuma, kas būtībā izšķīra mača likteni, jo noraidījuma laikā pudelītes guva trešos vārtus nostiprinot vadību.

 

Divas pudelītes - Priekules vidusskola 2:0 (0:0)

Vārti: A.Vašķis 1, A.Stauga 1.

Ļoti laba spēle aizsardzībā no Priekules vidusskolas puses, kas neļāva pretiniekiem izveidot daudz vārtu gūšanas iespējas. Uzvaras vārti tika gūti otrā puslaika sākumā, kad “pudelītes” izspēlēja skaistu kombināciju līdz tukšiem vārtiem. Puslaika vidū vidusskolēni bija tuvu, lai izlīdzinātu rezultātu, bet pietrūka veiksme un meistarība gūt vārtus. Beigās pudelītes dubultoja pārsvaru un izcīnīja visai grūtu uzvaru.

 

Priekules vidusskola - Buki 0:3 (0:0)

Vārti: M.Dūdums 1, M.Vecvagaris 1, Ē.Gūtmanis 1.

Pirmais puslaiks pagāja ar Buku pārsvaru, bet vidusskolēnu vārtsargs un aizsardzība neļāva gūt vārtus Bukiem. Otrajā puslaikā Buki vēl pielika ātrumā un cīņassparā, kā rezultātā vidusskolēni pagura un sāka iekrist pozicionāli. Buki to izmantoja un izcīnīja uzvaru ar 3:0.

 

7.janvāra spēles

"Brieži" : "Priekules vidusskola" 7:1 (5:0)

Vārti: J.Tomass 3, A.Berķis 2, D.Plūme 1, K.Brīvkalns 1 - D.Spēks 1.

Priekules vidusskolas komanda labi iesāka spēli, labi aizsargājās un neļāva pretiniekiem ieskrieties, bet pēc tam pieļāva vairākas pozicionālas kļūdas un izpaudās Briežu komandas fiziskais pārspēks.

 

"Vaiņode" : "Gramzda" 3:3 (2:3)

Vārti: A.Blumbergs 2, N.Ratnieks 1 - R.Grinbergs 2, A.Karzons 1.

Gramzdenieki ļoti labi iesāka spēli, ātri izvirzoties vadībā ar 2:0. Turpinājumā daudz vairāk uzbrukt sāka vaiņodnieki, bet nespēja ļoti labi spēlējošo Gramzdas vārtsargu un aizsardzību uzlauzt.

 

"Vaiņode" : "Priekules vidusskola" 7:2 (3:2)

Vārti: M.Megnis 3, R.Haļuta 3, Ģ.Jansons 1 - D.Juškins 2.

Vaiņode miegaini iesāka, līdz 14.minūtei vadībā bija vidusskolēni. Tad izmantojot pieredzi, tehnisko un fizisko pārspēku pārņēma spēli savās rokās un beigās uzvarēja pārliecinoši.

 

"Gramzda" : "Brieži" 0:3 (0:1)

Vārti: J.Tomass 3.

Spēle bija visai lēna un mierīga, kur nebija daudz vārtu gūšanas momentu. Lēnām palielinot pārsvaru, uzvaru izcīnīja Brieži, kas uzbruka mazliet vairāk. Zīmīgākais fakts notika pašās spēles beigās, kad pēdējās sekundēs saskrienoties ar pretinieku potītes traumu guva Jānis Tomass.

 

"Brieži" : "Vaiņode" 2:8 (1:6)

Vārti: K.Brīvkalns 2 - Ģ.Jansons 3, A.Blumbergs 2, E.Linarts, E.Leinarts (savos vārtos).

Brieži labi iesāka spēli, divreiz trāpot pa vārtu konstrukciju, bet tad gandrīz katru uzbrukumu ar vārtu guvumu noslēdza Vaiņode un pilnībā izšķīra spēles likteni. Spēle notika pēc principa, kad vienam izdodas viss, otram - nekas. Pelnīta uzvara Vaiņodei.

 

"Priekules vidusskola" : "Gramzda" 2:3 (0:2)

Vārti: D.Juškins 1, R.Pāvils 1 - R.Grinbergs 2, A.Karzons 1.

Ļoti līdzīga spēle. Veiksmīgāk uzsāka Gramzda, kas jau 20.sekundē izvirzījās vadībā. Visu spēli bija līdzīga spēkošanās. Pēdējās sekundēs vidusskolēni sita gar pašu vārtu stabu, palaižot iespēju izraut neizšķirtu.

 

Labākie vārtu guvēji>>>

Kopvērtējuma tabula>>>

 

Sporta metodiķis Raitis Feldmanis

Atpakaļ